Reference | Fotago - Fotokoutek pro všechny | Firemní akce, Svatby | Praha

Reference | Fotago - Fotokoutek pro všechny | Firemní akce, Svatby | Praha

Reference

Reference Spolupráce
Gepard Finance

Gepard Finance

FOTAGO je pravidelným hostem na našich firemních akcích.

Nezkazí žádnou legraci. Vždy skvěle zapadne a rekvizit je tolik, že je nestačíme střídat.

Spolupráce na jedničku, pozadí vytvoří dle náladovosti klienta a fotky jsou velmi kvalitní.

Firemní večírek…..to je FOTAGO :-)!


GPJP

GPJP

Naše škola tento rok zvolila netradiční formu focení prostřednictvím fotokoutku FOTAGO. Chtěli bychom FOTAGU poděkovat za skvělý přístup na celé akci a především za trpělivost a profesionalitu. Vše bylo perfektně připravené a neobjevil se žádný problém. Obsluha byla skvělá, rekvizity super, fotky bezvané a komunikace bezproblémová. Studenti naší školy si focení moc užili a navíc si hned sebou odnesli i vzpomínku v podobě fotografie.


Prague Boats

Prague Boats

Již několik měsíců spolupracujeme s Fotagem a naše spolupráce je na velmi profesionální úrovni. Fotago je flexibilní, služby velmi kvalitní a veškerá organizace na výbornou. Naši klienti, objednávající si tento program, jsou velmi spokojeni a i za ně mohu potvrdit, že samotná realizace je skvělá. 


Filip Sobotka

Filip Sobotka

Rychlá a vstřícná domluva, vše proběhlo dle plánu. Milá obsluha, kvalitní fotky a trefné rekvizity. FOTAGO jsme využili na svatební hostinu a mohu jen doporučit!

HP TRONIC

HP TRONIC

FOTAGO jsme si vybrali již na druhý firemní večírek a opět jsme byli všichni moc spokojeni …

Pohodová domluva dopředu, na místě skvělá organizace a výsledkem byly krásné fotky které jsme si ihned odnesli domů.

Milé obsluze moc děkujeme a těšíme na příští spolupráci :-)


Jan Witek

Jan Witek

MODERÁTOR • BAVIČ • DJJan Witek je mladý talentovaný moderátor a DJ, který z každé akce udělá pořádnou parádu. Dříve jste ho mohli slyšet v éteru rádia Kiss a dnes jezdí po nejrůznějších soukromých i veřejných společenských akcích po celém ČR a Slovensku.PRAGUE BOATS

PRAGUE BOATS

LODNÍ SPOLEČNOST


Prague Boats je jediná lodní společnost v Praze, která provozuje nové, moderní a ekologické lodě. Společnost funguje již více než 25 let. Naše flotila je nejmodernější v Praze a ekologická. Najdete v ní nejen luxusní a zcela nově postavené lodě, ale i plavidla na solární či hybridní pohon. Všechny jsou v perfektním technickém stavu.

FUTURENTO

FUTURENTO

UNIKÁTNÍ HRA


Čtyřčlenný tým - každý z týmu má svou roli a všichni musí spolupracovat, aby vytvořili novou kolonii. Můžete k nám přijít 4x a pokaždé budete prožívat jiný příběh, hrát jinou roli a plnit jiné úkoly, ale vždy budete součástí hry o budoucnost.

To nejlepší ze všech světových her… Virtuální realita, laserové bludiště, trampolíny, překážkové a opičí dráhy, logické úkoly, úniková místnost, tajné prostory, adrenalinové zážitky, nejnovější technologie.