Vánoční večírky | Fotokoutek - Praha | Fotago

Vánoční večírky | Fotokoutek - Praha | Fotago

Vánoční večírky

Vánoční večírky

Informace Ceník
Vánoční večírky
Chcete si užít nezapomenutelný vánoční večírek se svými kolegy? Chcete si zvěčnit ty nejlepší okamžiky a zábavu, kterou jste společně prožili? Pak je pro vás ideální volbou fotokoutek od FOTAGO!

Vánoční večírek je skvělou příležitostí, jak si užít čas s blízkými a oslavit příchod nového roku. Fotokoutek je moderní a profesionální zařízení, které vám umožní pořizovat originální a kvalitní fotografie s různými rekvizitami a pozadími. Můžete si vybrat z několika balíčků služeb podle Vašich potřeb a rozpočtu.


Co vám fotokoutek na vánoční večírek přinese?

  1. Zábavu pro všechny  - Fotokoutek je skvělým způsobem, jak zabavit hosty na vašem vánočním večírku. S rekvizitami se budou moci vyřádit a vytvořit si nezapomenutelné fotografie.
  2. Památku na celý život  - Fotografie z fotokoutku jsou skvělým způsobem, jak si zvěčnit vánoční atmosféru a zábavu, kterou jste společně prožili. Můžete je vytisknout a pověsit na zeď nebo je sdílet na sociálních sítích.
  3. Originální dárek  - Fotografie z fotokoutku jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Můžete je jim vytisknout nebo jim zaslat online galerii.


Jak si rezervovat fotokoutek na vánoční večírek?

Rezervace fotokoutku na vánoční večírek je velmi jednoduchá. Stačí nám zavolat, napsat e-mail nebo vyplnit rychlou poptávku. Rádi vám s výběrem balíčku služeb poradíme.


Neváhejte a rezervujte si fotokoutek na Váš vánoční večírek ještě dnes!Poptávka služby

Kolik Fotago
stojí peněz?

  1. Neomezený tisk fotografií 10x15 cm
  2. Doprava po Praze zdarma
  3. Výběr z pozadí
  4. Sada rekvizit
  5. Online Galerie
  6. Zasílání fotek na email
  7. Zábavná obsluha

*Další služby mimo uvedené
body jsou zpoplatněny individuálně

Kompletní ceník
3 hodiny
11 990 Kč
4 hodiny
13 990 Kč
5 hodin
15 990 Kč