Firemní akce | Fotokoutek - Praha | Fotago

Firemní akce | Fotokoutek - Praha | Fotago

Firemní akce

Firemní akce

Informace Ceník
Firemní akce
Na každé firemní akci by fotokoutek neměl chybět. Je vhodný na teambuilding, firemní narozeniny, večírky, oslavy a další firemní akce. S kolegy a přáteli se netradičně pobavíte. Velké množství rekvizit zajistí, že žádná fotka nebude nudná a už vůbec ne stejná.

Firemní akce jsou skvělou příležitostí k setkání s kolegy, klienty nebo obchodními partnery. Jsou to chvíle, na které se můžete společně těšit a které byste si měli pořádně užít. Aby vaše akce byla nezapomenutelná, nezapomeňte na fotokoutek od FOTAGO!
Fotokoutek je moderní a profesionální zařízení, které vám umožní pořizovat originální a kvalitní fotografie s různými rekvizitami a pozadími. Můžete si vybrat z několika balíčků služeb podle vašich potřeb a rozpočtu.Co vám fotokoutek na firemní akci přinese?


  1. Zábavu pro všechny - Fotokoutek je skvělým způsobem, jak zabavit hosty na vaší firemní akci. S rekvizitami se budou moci vyřádit a vytvořit si nezapomenutelné fotografie.
  2. Památku na celý život - Fotografie z fotokoutku jsou skvělým způsobem, jak si zvěčnit atmosféru akce a zábavu, kterou jste společně prožili. Vytištěné fotografie si mohou hosté pověsit na zeď nebo je sdílet na sociálních sítích.
  3. Zviditelnění firmy - Na fotografii z fotokoutku můžete přidat logo firmy a název dané akce. To Vaše fotografie ještě více zvýrazní a pomůže vám zviditelnit firmu u partnerů a zákazníků.


Jak si rezervovat fotokoutek na firemní akci?


Rezervace fotokoutku na firemní akci je velmi jednoduchá. Stačí nám zavolat, napsat e-mail nebo vyplnit poptávkový formulář. Rádi vám s výběrem balíčku služeb poradíme.


Neváhejte a rezervujte si fotokoutek na Vaši firemní akci ještě dnes!
Poptávka služby

Kolik Fotago
stojí peněz?

  1. Neomezený tisk fotografií 10x15 cm
  2. Doprava po Praze zdarma
  3. Výběr z pozadí
  4. Sada rekvizit
  5. Online Galerie
  6. Zasílání fotek na email
  7. Zábavná obsluha

*Další služby mimo uvedené
body jsou zpoplatněny individuálně

Kompletní ceník
3 hodiny
11 990 Kč
4 hodiny
13 990 Kč
5 hodin
15 990 Kč